Koło - Wrocław - DM KANWOD

Dodano: czwartek, 13 lutego, 2014

Polski producent wyposażenia łazienek, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, którego historia sięga około pięćdziesięciu lat wstecz.

Momentem przełomowym okazał się dla firmy rok 1993, kiedy to KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec. Obecnie, już jako Sanitec KOŁO nadal produkuje produkty marki KOŁO, ale jest również dystrybutorem KERAMAG. Firma produkuje umywalki, postumenty, WC, bidety, pisuary, wanny, kabiny prysznicowe i brodziki, a także meble łazienkowe i akcesoria, charakteryzujące się trwałością, estetyką wykonania i nowoczesną stylistyką. Duży wybór produktów oferowanych przez firmę, a także gęsta sieć salonów i dystrybutorów, pozwolą każdej, nawet najbardziej wymagającej osobie znaleźć coś dla siebie.

Nasza firma często korzysta z rozwiązań proponowanych przez tę firmę, łączącą w swojej ofercie dobrą jakość, trwałość i odporność w codziennej eksploatacji oraz niewygórowaną cenę. Polecamy często naszym klientom i montujemy stelaże podtynkowe produkowane przez KOŁO, ale też kabiny prysznicowe, brodziki i inne.