Program Kawka

Z dumą informuję, że realizuję zlecenia w oparciu o Projekt Kawka. Dzięki dofinansowaniom z tego programu, wspólnie jesteśmy w stanie wspierać ekologiczne sposoby ogrzewania.

Na czym polega Program KAWKA?

Program KAWKA ma na celu wspieranie ekologicznych sposobów ogrzewania budynków. W tym celu dokłada wszelkich starań, aby zlikwidować systemy ogrzewania oparte na paliwie węglowym i wymienić je na mniej szkodliwe dla środowiska.

Dzięki dofinansowaniom z tego programu, wspólnie możemy zmienić nasze ukochane miasto i zapewnić wszystkim mieszkającym we Wrocławiu i okolicach zdrowsze, czyste powietrze.
Zgodnie z programem KAWKA, możesz otrzymać aż 70% dofinansowania od kwoty inwestycji, pod warunkiem, że nie przekracza ona kwoty 12 tys. złotych na jeden lokal mieszkalny.

Jakie rodzaje pieców kwalifikują są objęte dotacja programu KAWKA?
Z dofinansowania mogą skorzystać właściciele pieców kaflowych, etażowych i wolnostojących, zwanych popularnie „kozą”. Z pomocy mogą również skorzystać posiadacze kuchni węglowej czy kotłowni działającej lokalnie.
Chcesz wiedzieć więcej na temat programu KAWKA? Odwiedź stronę www.kawkaprojekt.pl i dowiedz się więcej, lub skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę!

Jakie ogrzewanie zamiast węglowego?

Swoje ogrzewanie możesz wymienić na gazowe, elektryczne lub wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii (np. pompy ciepła). Możesz też zdecydować się na podłączenie się do miejskiej sieci ciepłowniczej bądź użyć ogrzewania wykorzystującego lekki olej opałowy.

Dlaczego warto skorzystać z Programu KAWKA?

Program KAWKA to nie tylko korzyści finansowe. Dzięki dofinansowaniu miasta, zyskujesz nowe, ekologiczne ogrzewanie i dbasz o środowisko. To, jakim powietrzem oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Zadbaj więc o przyszłość swoją i swoich dzieci i wymień ogrzewanie na zdrowsze!
Korzystając z moich usług otrzymujesz dofinansowanie w ramach programu i profesjonalnie wykonaną usługę, popartą dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki latom pracy w usuwaniu awarii i zakładaniu nowych instalacji, potrafię przewidzieć najczęściej występujące usterki i doradzić Klientowi, w jaki sposób może ich uniknąć. W swojej pracy stawiam na jakość i terminowość. Możesz być więc pewien, że inwestycja przebiegnie sprawnie i bez komplikacji a Twoja jakość życia szybko ulegnie zdecydowanej poprawie.

W sprawie Programu KAWKA serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 600-45-49-49