Grohe - Wrocław - DM KANWOD

Dodano: środa, 12 lutego, 2014

Założycielem firmy GROHE był Friedrich Grohe, który w 1936 roku przejął istniejącą od 1911 spółkę Berkenhoff & Paschedag. W Niemczech, w miejscowości Hemer rozpoczęła się historia współczesnej łazienki, tworzona przez firmę budującą swoją markę za pomocą trwałości, modnego wzornictwa i nowoczesnej technologii.

Od 1938 roku, kiedy firma GROHE zrealizował swoje pierwsze zagraniczne zamówienie do dzisiaj, firma wprowadziła na rynek szereg nowoczesnych rozwiązań i technologii, stylizacji i wzorów, stając się laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Produkty oferowane przez tą firmę charakteryzuje niezwykła trwałość, osiągana przez stosowanie wewnętrznych, rygorystycznych testów jakościowych, wykonywanych w laboratorium technologii materiałowych i procesowych. W ofercie firmy znajdziemy armaturę kuchenną, gdzie oprócz różnorodnych wzorów znaleźć można zwykłe baterie kuchenne, baterie gotujące wodę lub z filtrem wodnym, rozmaite baterie łazienkowe, systemy prysznicowe, prysznice ręczne, zestawy prysznicowe, prysznice boczne i górne, o różnych typach strumienia, deszczownice, rozwiązanie WC, między innymi stelaże podtynkowe do WC, akcesoria łazienkowe i kuchenne. Nowoczesne technologie oferowane przez firmę GROHE to ochrona przed oparzeniami, systemy dokładnej kontroli temperatury, system nieskazitelnej powierzchni, płynnej obsługi baterii, oraz przede wszystkim systemy oszczędzające wodę, zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi.

Trwałość, bezawaryjność, doskonałe wzornictwo – oferta tej firmy skierowana jest do ludzi ceniących komfort i elegancję nowoczesnych rozwiązań.

Nasza firma korzysta najczęściej z systemów stelaży podtynkowych WC tej firmy, montując równocześnie wybraną przez klienta armaturę. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, tę markę możemy polecić, jako odporną, trwałą i bezawaryjną.